en er gy

Est 2011. Community & energy.

Fitness

Či už chceš nabrať svalovú hmotu, schudnúť, vyformovať si postavu alebo zlepšiť svoju kondičku a flexibilitu, u nás máš na to priestor, ľudí aj vybavenie.

Fitness

Nájdeš tu klasické činky, stojany a kladky vhodné na silový tréning aj kardio stroje, na ktorých si môžeš zlepšiť svoju vytrvalosť. Vo funkčnej zóne si zas môžeš zamakať pomocou kettlebellov, medicineballov, hrazdy, kruhov, fit lôpt, plyo boxu, boxovacieho mechu či frekvenčného rebríka.

Pre svoj tréning môžeš v rámci vstupu do fitka využiť ako telocvičňu aj squashový kurt, ak je v tom čase voľný.  

V cene vstupného ti na recepcii radi požičiame švihadlo, expander či opasok. Stačí len povedať.

Cenník

Jednorazový vstup 3,60 €
Permanentka Fitness 10 vstupov 27 €
Permanentka Fitness 21 vystupov 54 €

Rezervuj si Fitness na telefónnom čísle:0905 620 910

Tréneri

Tréneri

Ak si nie si istý aký typ cvičenia je pre teba vhodný, radšej cvičíš samostatne s trénerom a chceš mať každý tréning šitý presne na mieru, individuálne tréningy sú pre teba tá najlepšia voľba. Stačí si už len vybrať trénera a dohodnúť si termíny. Ochotne ti vo všetkom poradia a pomôžu ti dosiahnuť tvoje ciele.

Fitness tréner

Tomáš

Tomáš je náš osobný tréner, ktorý vedie aj skupinové tréningy Fantastic Four. Pomôže ti s redukciou váhy, svalovým rozvojom a disbalanciami. Zopár rokov sa aktívne venoval boxu, takže ti vie poskytnúť tréning aj v tejto oblasti. Tomáš ti zostaví vyvážený tréningový plán vrátane funkčného tréningu v podobe TRX, crossfitu alebo bossu. Taktiež ovláda základné tonizačné cvičenia pre ľudí, ktorí majú problémy s kĺbmi a svalmi.

Vo Fajne si zakladáme na kamarátskom, rodinnom prístupe. Chceme, aby si sa u nás cítil dobre a užil si čas pre seba naplno.

O nás