en er gy

Est 2011. Community & energy.

Masáže

Nezabúdaj na regeneráciu. Nájdi si chvíľku pre seba a zver sa do rúk skúseného profesionála.

Masáže

Cenník

Klasická alebo športová masáž 30min 24 €
Klasická alebo športová masáž 60min 39 €
Klasická alebo športová masáž 90min 49 €

Rezervuj si Masáže na telefónnom čísle:0905 620 910

Klasická masáž

Patrí k najstarším liečebným metódam a je najčastejšie poskytovaným druhom masáže. Zvyšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov a je vhodná aj pri chronicky bolestivých stavoch, kde napomáha uvoľneniu bolestivých spazmov a blokád. Zlepšuje pracovnú a športovú výkonnosť a prináša celkové uvoľnenie organizmu.

Športová masáž

Štruktúrou sa podobá klasickej masáži, rozdiel je v intenzite a objeme hmatov masírovaných partií. Cieľom športovej masáže je pripraviť organizmus na podanie maximálneho výkonu a urýchliť proces jeho regenerácie po ňom. Zlepšuje odtok krvi a lymfy a tým aj odplavovanie odpadových látok z tkanív. Dôsledkom toho je lepšie prekrvenie, výživa tkanív a tým aj rýchlejšia regenerácia.

Masáže
Masér & osobný tréner

Marcel

Marcel je náš masér a osobný tréner. Kedysi bol vrcholový futbalista a tomuto športu sa aktívne venoval 20 rokov. Pre zranenia však musel prestať a tak sa športu začal venovať z tej opačnej strany ako tréner a masér. V súčasnosti masíruje už viac ako 7 rokov a vďaka svojmu vzdelaniu a skúsenostiam ti poskytne nie len kvalitnú masáž, ale aj kvalitný tréning a vie ti poradiť tiež vhodné strečingové cvičenia a konkrétne cviky.

Vo Fajne si zakladáme na kamarátskom, rodinnom prístupe. Chceme, aby si sa u nás cítil dobre a užil si čas pre seba naplno.

O nás