en er gy

Est 2011. Community & energy.

Skupinové tréningy

Na našich hodinách na teba čakajú kvalitné skupinové tréningy pod dohľadom skúsených trénerov a tiež partia ľudí, ktorá bude makať spolu s tebou a ťahať ťa dopredu.

Rezervácie
Skupinové tréningy

Vybrať si môžeš z niekoľkých typov tréningov, ktoré sa dajú aj kombinovať. Všetky tréningy trvajú približne 60 minút a zahŕňajú zahrievaciu, tréningovú a strečingovú časť.

Cenník

Jednorazový vstup 7€
Permanentka na skupinové cvičenia 10 vstupov 65€
Permanentka na skupinové cvičenia 20 vstupov 120€
Krav maga tréningy na mesiac 39€

Rezervuj si Skupinové tréningy na telefónnom čísle:0905 620 910

Total Body

Ide o HIIT, čiže vysoko intenzívny intervalový tréning zameraný na rozvoj sily a kondície, ktorý ti pomôže spáliť tuk a vyformuje postavu. Okrem vlastnej váhy sa pri ňom využívajú aj rôzne závažia a náradie ako činky, medicinebally, kettlebelly, či frekvenčný rebrík a expandery. Total Body je teda kruhový funkčný tréning, ktorý je vždy rozdelený do viacero "workoutových" sekcií. V rámci nich sa precvičí celé telo a jednotlivé cviky sa cvičia v presných časových intervaloch.

STRONG Nation™

Je vysokointenzívny skupinový tréning, pri ktorom pracuješ s vlastnou váhou tela. Formuješ si vďaka nemu postavu a páliš kalórie ako počas hodiny tak aj po jej skončení. Hudba v STRONG Nation™ je veľmi dôležitá a šitá presne na mieru každému pohybu. Celá hodina je vyskladaná z rozcvičky, 4 kvadrantov a záverečného strečingu a uvoľnenia. Keďže jednotlivé cviky sa dajú previesť v troch rôznych náročnostiach, je tento tréning vhodný ako pre začiatočníkov, tak pre náruživých športovcov.

Beast workout

Tieto tréningy sa ti nebudú páčiť. Ale ten super pocit na konci stojí za to! Čakajú ťa intenzívne intervaly, lodné laná, zhyby, drepy, angličáky či deadlifty. Za cca 20min čistého času cvičenia zo seba vydáš maximum. Na konci vystrečuješ, vyžmýkaš tričko a ideš spokojne domov :)

Krav Maga

Tréning Krav Maga je koncipovaný tak, aby človeka čo najlepšie pripravil na reálne situácie a naučil sa ich zvládať. V niečom sa podobá tréningu bojových športov. Ide napríklad o nácviky úderových a kopacích techník, nácviky strhov a pádov či sparingové cvičenia. Potom je to už o nácviku samotných sebaobranných techník a taktík, väčšinou v dvojiciach, rôznych stresových cvičení, sumárnych drilov či bojových hier v spojení s kondičnými cvičeniami. Aktuálne otvárame dve uzavreté tréningové skupiny pre max 8 ľudí. Za tieto tréningy sa platí mesiac vopred. Cena zahŕňa rezerváciu termínu, 4-5 tréningov/mesiac a možnosť jeden si nahradiť v ďalšom mesiaci.

Skupinové tréningy

Rozvrh

Pondelok
17:00 Total Body - Lucia
18:20 Total Body - Lucia
Utorok
18:30 Krav Maga - Martin (uzavretá skupina)
Streda
18:15 STRONG Nation™ HIIT – Sani
Štvrtok
17:00 Beast Workout - Lucia
18:20 Beast Workout - Lucia
18:30 Krav Maga - Martin (uzavretá skupina)
Nedeľa
9:00 STRONG Nation™ HIIT– Sani
9:30 Total Body / Beast Workout - Lucia
Tréneri

Tréneri

Skupinové tréningy u nás vedú skúsení tréneri. Na každej jednej hodine z teba dostanú maximum a spravia z nej zážitok s dobrým pocitom, že si pre seba niečo spravil/a. Každý tréner je zameraný na niečo iné a preto ti vieme ponúknuť rôzne typy tréningov, ktoré sa dajú aj skvelo kombinovať. Treba vyskúšať, čo ti vyhovuje najviac.

Squash & skupinový a osobný tréner

Lucia

Lucia je majiteľka Fajnu. V športe je jej doménou najmä squash, ktorému sa súťažne venuje už 20 rokov. Z toho 12 rokov ako trénerka. Vie ťa naučiť základy squashu aj vycibriť tvoju techniku úderov a pohybu po kurte. Okrem individuálnych squashových tréningov vedie aj individuálne a skupinové kondičné tréningy. Tie sa snaží vždy spraviť trochu inak a tak je každý jeden tréning originál, na ktorom si dáš poriadne do tela aj užiješ kopec zábavy.

Skupinový tréner

Sani

Sani u nás vedie tréningy STRONG Nation™. Ako sama hovorí, „STRONG tréning je presne to, čo som hľadala. Každý tréning je výzvou a vždy je kam posúvať svoje hranice.“ Dokonale synchronizovaná hudba sprevádza každý pohyb ako pri filmovej bitke a tréningy sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak pre pokročilých. Kto bol na jej hodinách vie, že na každej z nich zo seba vydá maximum a jej tréningy nie sú len o drine, ale aj o smiechu a radosti, ktorými ťa okamžite nakazí.

Vo Fajne si zakladáme na kamarátskom, rodinnom prístupe. Chceme, aby si sa u nás cítil dobre a užil si čas pre seba naplno.

O nás