en er gy

Est 2011. Community & energy.

Skupinové tréningy

Na našich hodinách na teba čakajú kvalitné skupinové tréningy pod dohľadom skúsených trénerov a tiež partia ľudí, ktorá bude makať spolu s tebou a ťahať ťa dopredu.

Rezervácie
Skupinové tréningy

Vybrať si môžeš z niekoľkých typov tréningov, ktoré sa dajú aj kombinovať. Všetky tréningy trvajú približne 60 minút a zahŕňajú zahrievaciu, tréningovú a strečingovú časť.

Cenník

Jednorazový vstup 8€
Permanentka na skupinové cvičenia 10 vstupov 75€
Permanentka na skupinové cvičenia 20 vstupov 140€

Rezervuj si Skupinové tréningy na telefónnom čísle:0905 620 910

Total Body

Ide o HIIT, čiže vysoko intenzívny intervalový tréning zameraný na rozvoj sily a kondície, ktorý ti pomôže spáliť tuk a vyformuje postavu. Okrem vlastnej váhy sa pri ňom využívajú aj rôzne závažia a náradie ako činky, medicinebally, kettlebelly, či frekvenčný rebrík a expandery. Total Body je teda kruhový funkčný tréning, ktorý je vždy rozdelený do viacero "workoutových" sekcií. V rámci nich sa precvičí celé telo a jednotlivé cviky sa cvičia v presných časových intervaloch.

STRONG Nation™

Je vysokointenzívny skupinový tréning, pri ktorom pracuješ s vlastnou váhou tela. Formuješ si vďaka nemu postavu a páliš kalórie ako počas hodiny tak aj po jej skončení. Hudba v STRONG Nation™ je veľmi dôležitá a šitá presne na mieru každému pohybu. Celá hodina je vyskladaná z rozcvičky, 4 kvadrantov a záverečného strečingu a uvoľnenia. Keďže jednotlivé cviky sa dajú previesť v troch rôznych náročnostiach, je tento tréning vhodný ako pre začiatočníkov, tak pre náruživých športovcov.

Beast workout

Tieto tréningy sa ti nebudú páčiť. Ale ten super pocit na konci stojí za to! Čakajú ťa intenzívne intervaly, lodné laná, zhyby, drepy, angličáky či deadlifty. Za cca 20min čistého času cvičenia zo seba vydáš maximum. Na konci vystrečuješ, vyžmýkaš tričko a ideš spokojne domov :)

MOVEMENT - Základy pohybu

Na tomto tréningu sa budeme venovať základným princípom pohybu ľudského tela. Našim cieľom bude prepojiť celé telo a vniesť harmóniu do všetkých našich pohybov. Tým budeme rozvíjať koordináciu, motoriku, rytmus, silu, mobilitu aj mnoho iných atribútov. Spoznáme a premyjeme svaly, šľachy, kĺby, kosti, orgány a iné miesta, o ktorých sme možno ani doposiaľ nevedeli. Venovať sa budeme cvičeniam v stoji, na zemi, v pohybe v priestore a vo dvojici. Výsledkom bude lepšie pochopenie svojho tela, pružnejšia chrbtica, nohy ako oceľové prúty a ruky silné ako bič. Tréning je vhodný pre všetkých - začiatočníkov, pokročilých, ľudí so sedavým zamestnaním, ale i športovcov. Zranenia alebo zdravotné problémy nie sú prekážkou.

Skupinové tréningy

Rozvrh

Pondelok
17:00 Total Body - Sani
18:20 Total Body - Sani
Utorok
17:00 MOVEMENT - Základy pohybu - Milan
18:20 MOVEMENT - Základy pohybu - Milan
Streda
18:15 STRONG Nation™ HIIT – Sani
Štvrtok
17:00 Beast Workout - Július/Marcel
18:20 Beast Workout - Július/Marcel
Nedeľa
9:30 Total Body / Beast Workout - Július
Tréneri

Tréneri

Skupinové tréningy u nás vedú skúsení tréneri. Na každej jednej hodine z teba dostanú maximum a spravia z nej zážitok s dobrým pocitom, že si pre seba niečo spravil/a. Každý tréner je zameraný na niečo iné a preto ti vieme ponúknuť rôzne typy tréningov, ktoré sa dajú aj skvelo kombinovať. Treba vyskúšať, čo ti vyhovuje najviac.

Squash & skupinový a osobný tréner

Lucia

Lucia je majiteľka Fajnu. V športe je jej doménou najmä squash, ktorému sa súťažne venuje už 20 rokov. Z toho 12 rokov ako trénerka. Vie ťa naučiť základy squashu aj vycibriť tvoju techniku úderov a pohybu po kurte. Okrem individuálnych squashových tréningov vedie aj individuálne a skupinové kondičné tréningy. Tie sa snaží vždy spraviť trochu inak a tak je každý jeden tréning originál, na ktorom si dáš poriadne do tela aj užiješ kopec zábavy.

Skupinový tréner

Sani

Sani u nás vedie tréningy STRONG Nation™. Ako sama hovorí, „STRONG tréning je presne to, čo som hľadala. Každý tréning je výzvou a vždy je kam posúvať svoje hranice.“ Dokonale synchronizovaná hudba sprevádza každý pohyb ako pri filmovej bitke a tréningy sú vhodné ako pre začiatočníkov, tak pre pokročilých. Kto bol na jej hodinách vie, že na každej z nich zo seba vydá maximum a jej tréningy nie sú len o drine, ale aj o smiechu a radosti, ktorými ťa okamžite nakazí.

Vo Fajne si zakladáme na kamarátskom, rodinnom prístupe. Chceme, aby si sa u nás cítil dobre a užil si čas pre seba naplno.

O nás